Метою гуртка є створення сприятливих умов для підготовки студентської молоді до самостійної творчої, навчальної та наукової роботи.
Науково-дослідна робота студентів є продовженням і поглибленням навчального процесу та організується безпосередньо на кафедрі, у науково-дослідних, проектно-конструкторських та інших організаціях, на профільних виробництвах, із якими укладено кафедрою договори про співпрацю.

Студенти, які досягли вагомих результатів роботи можуть бути рекомендовані науково-методичною радою гуртка та кафедрою до вступу до магістратури та аспірантури.

напруження

У студентському науковому гуртку кафедри студенти:

  • складають аннотації та реферати за матеріалами вітчизняної та іноземної спеціальної літератури;
  • оволодівають навичками проведення експерименту та обробки отриманих результатів, проектування устаткування різного типу та призначення;
  • проектують та виготовляють лабораторні установки;
  • за результатами проведених досліджень пишуть наукові статті, оформлюють заявки на одержання охоронних документів на інтелектуальну власність, доповідають на конференціях.model_shesterennoho_nasosa
Для вступу до гуртка необхідно надати заяву за встановленою формою старшому викладачеві Сачку Роману Володимировичу в кімнату 206 корпусу 19.

ln

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *