Підготовчі курси
За результатами навчання на підготовчих курсах НМТ слухачі отримують сертифікати, які забезпечують до +10 балів до вступного рейтингу абітурієнта на спеціальності, що користуються особливою підтримкою держави (додаток 6 до Правил прийому)!

Філія ІМЯО КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує на підготовчі курси!

ІНСТИТУТ МОНІТОРИНГУ ЯКОСТІ ОСВІТИ НТУУ «КПІ» (ІМЯО КПІ ім. Ігоря Сікорського) ОГОЛОШУЄ НАБІР СЛУХАЧІВ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ на 2023 – 2024 навчальний рік (ЛІЦЕНЗІЯ МОН УКРАЇНИ: Серія АЕ №527265 від 09.09.2014р.)

Підготовчі курси КПІ ім. Ігоря Сікорського традиційно вважаються одними з найкращих в Україні. Цьому сприяє в першу чергу постійна увага та роль, що відводиться підготовчим курсам керівництвом університету. Впродовж останніх двадцяти років підготовчі курси були і залишаються основним джерелом поповнення студентських лав університету найбільш підготовленою, талановитою та обдарованою молоддю.
За цей час підготовчі курси, іменовані слухачами як нульовий курс університету, закінчили близько 65 тисяч осіб. Додатковий рік, проведений слухачами в стінах університету, знайомство з його славною історією та традиціями, спілкування з провідними вченими та викладачами неоціненно збагатив їх життєвий досвід та допоміг їм в подальшому адаптуватись до рівня вимог факультетів та інститутів, який в КПІ ім. Ігоря Сікорського є традиційно високим. Здобуті та систематизовані знання з фундаментальних дисциплін надали можливість переважній більшості слухачів в майбутньому стати кращими студентами університету.
Серед слухачів підготовчих курсів постійно ведеться ґрунтовна професійно-орієнтаційна робота, яка дозволяє їм прийняти усвідомлене рішення при виборі своєї майбутньої професії. До цієї роботи залучені кафедри, факультети, інститути та наукові підрозділи університету, а також представники вітчизняних та зарубіжних провідних фірм, організацій, установ, підприємств.
Впродовж усіх років пошук та відбір талановитої учнівської молоді для подальшого навчання в університеті ІМЯО КПІ ім. Ігоря Сікорського проводить в тісній співпраці з провідними ліцеями, гімназіями, школами міста Києва та регіонів України.

1. ФОРМИ НАВЧАННЯ (для учнів 11 класів та випускників технікумів, коледжів тощо)
ЕКСТЕРНАТ (щосуботи з 10:30 до 18:30) форма дистанційного навчання, яка здійснює гнучке поєднання очної та заочної форм і надає можливість підготовки незалежно від місця проживання слухача.
Вартість навчання – 12624 грн/рік за 3 предмети (математика, українська мова, англійська мова/фізика)

ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ

Записатись на підготовчі курси можна особисто за адресою:

Адреса: 03056, Київ, вул. Політехнічна, 39, корп. 19, кабінет 205.

Контактна особа: Новікова Ольга Борисівна

При собі необхідно мати: 2 фото (3 × 4 см) та ксерокопії ID-картки або першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта чи ксерокопію свідоцтва про народження, ідентифікаційний код.

Контактна інформація:

Телефони: (044) 204-84-00; (096) 411-84-06 з 9.00-18.00

e-mail: o270619@ukr.net

Сайт ІМЯО КПІ ім. Ігоря Сікорського: https://eqmi.kpi.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *