21 травня відбулася кафедральна конференція

Конференція відбулася в режимі онлайн із використанням платформи Zoom на черговому засідання кафедри, протокол № 16 від 21 травня 2020 р.

СЛУХАЛИ: Результати наукового семінару кафедри МАХНВ.

УХВАЛИЛИ: Зауваження до стану готовності кваліфікаційних робіт студентів і аспірантів за підсумками наукового семінару:

1. Студенти гр. ЛН-61-1: Бурлай Євгеній Костянтинович, Кирилюк Владислав Олександрович, Корюкаєв Олександр Сергійович, Подвенцова Діана Дмитрівна, Сацердотов Олексій Олегович, Супруненко Міклош Іштванович, Туз Дмитро Олександрович, Шарипов Ярослав Миколайович не виконали вимоги, які пред’являються до кваліфікаційної роботи бакалавра і можуть бути не допущеними до захисту дипломного проекту.

2. Студенти гр. ЛН-91мн: (напрямок магістерської підготовки) Вакульчук Вікторія Вікторівна і Войтюк Вадим Олегович не доповідали на науковому семінарі, а Коваль Вадим Олександрович, Стеблецький Ілля Миколайович і Яцюк Ілля Олександрович показали недостатній рівень підготовки.

3. Потребують суттєвих доробок доповіді аспірантів: Гоцького Ярослава, Косенка Владислава і Телестакової Вікторії.