Зустріч з вступниками 01.04.2023

Першого квітня нам було не до жартів 😊 об 14:40 відбулась чергова зустріч на платформі ZOOM з майбутніми здобувачами освіти, які цікавляться особливостями навчання по 133 спеціальності «Галузеве машинобудування»,  зокрема на кафедрі Машин і апаратів хімічних та нафтопереробних виробництв.

Викладачка кафедри Гусарова О.В. ознайомила учасників з деякими комп’ютерними програмами, які опановують та використовують студенти під час навчання. Сьогодні мова йшла про програму Autodesk Inventor Professional.

Inventor – це програмне забезпечення для машинобудівного параметричного 3D проектування, промислового дизайну, аналізу виробів і випуску проектно-конструкторської документації. Перелік програм. які вивчаються на кафедрі Машин і апаратів хімічних та нафтопереробних виробництв оновлюється кожного навчального року, залежно від вимог, що висуваються до сучасних  фахівців.