Зустріч з абітурієнтами 11.02.2023

Сьогодні об 14:40 відбулась чергова он-лайн зустріч на платформі ZOOM з майбутніми вступниками, які цікавляться особливостями навчання у Національному технічному університеті України «КПІ ім. Ігоря Сікорського»  та зокрема на кафедрі Машин і апаратів хімічних та нафтопереробних виробництв.

Присутніх ознайомили з деякими комп’ютерними програмами, які опановують та використовують студенти під час навчального процесу. Сьогодні мова йшла про програму SolidWorks, про її можливості та використання в майбутній професійній діяльності. SolidWorks — продукт компанії SolidWorks Corporation, система автоматизованого проектування (САПР), інженерного аналізу та підготовки виробництва будь-якої складності та призначення.