Татарнікова Аліна Василівна

 

Татарнікова Аліна Василівна . Старша викладачка, кандидат технічних наук, старший науковий співробітник, докторант (в галузі технічних наук). На кафедрі працює з лютого 2025 р.

Сфера наукових інтересів: експериментальні та теоретичні дослідження теплообміну і гідродинаміки потоків рідини; інтенсифікація процесів теплообміну при акумулюванні теплоти в акумуляторах ємкісного типу з застосуванням матеріалів з фазовим переходом 1 роду .

Є автором 128 наукових праць, з них 5 опубліковано в журналах SCOPUS та Web of Science, 44 статті у фахових, в тому числі 5 праць у закордонних виданнях . Співавтор 13 патентів України на винахід, також є автором понад 70 тез доповідей та матеріалів конференцій різного ґатунку.

Читає дисципліни: Процеси та апарати хімічних технологій
Лауреат стипендії президента України для талановитих молодих вчених НАН України. У 2017 році отримала подяку директора ІТТФ НАН України за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу столиці, високий професіоналізм та з нагоди 70-річчя від дня заснування ІТТФ НАН України;
З квітня 2015 по 2020 рр. – науковий керівник лабораторії «Теплофізичних основ дискретно-імпульсного введення енергії» у відділі тепломасообміну в дисперсних системах ІТТФ НАН України. Під її керівництвом колектив лабораторії успішно провів роботи по створенню нового обладнання в при виконанні:
 державного замовлення МОН України «Розроблення двокамерної установки для безреагентної нейтралізації кислих конденсатів продуктів згоряння газу в опалювальних та промислових котельнях» (в 2015-2016рр.)
 державного замовлення МОН України «Розроблення системи зберігання та мобільного транспортування теплової енергії» (в 2019.), як співвиконавець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *