Наші спеціалізації:

Комп'ютерне моделювання та проектування обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв

Інжиніринг, комп'ютерне моделювання та проектування обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв

Детальніше »

Комп'ютерне моделювання та проектування обладнання целюлозно-паперового виробництва

Інжиніринг, комп'ютерне моделювання та проектування обладнання целюлозно-паперового виробництва

Детальніше »

10 переваг навчання саме у нас:


90-річний досвід підготовки фахівців найвищого рівня

Диплом європейського зразка, що визнається у будь-якій країні світу

Високий рівень підготовки фахівців

Можливість навчатися за кошти державного бюджету і отримувати стипендію 1400-2500 грн/міс

Забезпечення місцем проживання на термін навчання всіх іногородніх студентів

Стажування у кращих університетах та на провідних підприємствах світу

Безкоштовне відвідування тренувань в університетському спотривному комплексі

Можливість оздоровлення на базах університету біля моря або в горах

Можливість отримати другу вищу освіту або звання офіцера ЗСУ без відриву від навчання

Підготовка до вступу і сертифікації ЗНО

Детальна інформація про дні відкритих дверей представлена за посиланням

Рейтинг творчої складової академічних здобутків студентів

№ п/п ПІБ Творча складова рейтингу Оцінка іспиту із іноземної мови
1 Валько Михайло Павлович 1,66 4,0
2 Волошин Іван Леонідович 2,50 3,5
3 Гришин Олександр Юрійович 2,00 4,5
4 Ковба Анастасія Миколаївна 4,66 5,0
5 Король Антон Юрійович 2,33 4,5
6 Котенко Дмитро Володимирович 2,33 5,0
7 Креденцер Ігор Дмитрович 2,00 4,5
8 Крестошіна Ольга Павлівна 2,66 4,5
9 Кушнірук Віталій Миколайович 3,16 4,5
10 Матохнюк Михайло Борисович 2,33 4,5
11 Михалишина Таїса Сергіївна 3,66 4,5
12 Нечипоренко Ростислав Артурович   4,5
13 Нурадінов Ібрагім Абдійович 3,33 4,5
14 Орел Олексій Юрійович 2,00 4,0
15 Пінчук Андрій Євгенович 4,50 4,5
16 Пінчук Владислав Володимирович 2,33 4,0
17 Процюк Ольга Олександрівна 3,16 4,5
18 Тертус Олена Григорівна 3,66 4,5
19 Тищенко Катерина Віталіївна 4,66 4,5
20 Ткачук Максим Володимирович 3,66 4,5
21 Холод Ігорь Іванович   3,5
22 Чайківський Костянтин Вікторович 2,00 4,5
23 Шевченко Ярослав Миколайович 6,80 4,5