Наші спеціалізації:
Інжиніринг, комп'ютерне моделювання та проектування обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв

Інжиніринг, комп'ютерне моделювання та проектування обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв

Детальніше »

Інжиніринг, комп'ютерне моделювання та проектування обладнання целюлозно-паперового виробництва

Інжиніринг, комп'ютерне моделювання та проектування обладнання целюлозно-паперового виробництва

Детальніше »

Кращі студенти

скачанные файлы
СТУДЕНТИ, ЩО ЗАКІНЧИЛИ КАФЕДРУ МАХНВ З ВІДЗНАКОЮ, ТА СТУДЕНТИ-ВІДМІННИКИ
2016 рік

4 курс -бакалаври

1. Маргарян Артем Арманович
гр. ЛБ-31
2. Лещенко Оксана Анатоліївна
гр. ЛМ-31
3. Борисенко Анна Сергіївна
гр. ЛН-31
4. Шиховцев Євгеній Романович
гр. ЛН-31

6 курс – магістри

1. Кеба Олександр Віталійович
гр. ЛН-51м
2. Мурзак Марія Сергіївна
гр. ЛН-51м
3. Подиман Григорій Сергійович
гр. ЛН-51м
4. Пашенько Марія Андріївна
гр. ЛН-51м
5. Столітня Наталія Вікторівна
гр. ЛН-51м
6. Турко Сергій Олександрович
гр. ЛН-51м
2013 рік
1. Богатир Анна Сергіївна ЛР-71м
2. Луценко Ірина Вікторівна ЛР-71м
3. Негода Олександр Анатолійович ЛР-71м
4. Орайло Ольга Григорівна ЛР-71м
5. Фільова Марта Романівна ЛР-71м
6. Кукоба Сергій Валерійович ЛН-71м
7. Мельник Максим Петрович ЛН-71м
8. Нагорний Олександр Віталійович ЛН-71м
9. Резнік Руслан Юрійович ЛН-71м
10. Ан Галина Юріївна ЛМ-71м
11. Валуйскова Станіслава Сергіївна ЛМ-71м
12. Левчук Ірина Олександрівна ЛМ-71м
13. Парубець Євгенія Миколаївна ЛН-71м
14. Гробовенко Ярослав Віталійович ЛБ-71м
15. Макаренко Андрій Анатолійович ЛБ-71м

СПЕЦІАЛІСТИ, ЩО ЗАКІНЧИЛИ КАФЕДРУ МАХНВ З ВІДЗНАКОЮ

2013 р.
1. Чепурна Анна Петрівна ЛН-71
2. Конончук Олексій Анатолійович ЛН-71
3. Безгін Микола Миколайович ЛМ-71
4. Апанасенко Андрій Юрійович ЛБ-71
2014 р.
1. Углянський Володимир Олегович ЛМ-81
 ЛАУРЕАТИ СТИПЕНДІЇ ІМЕНІ
Й.І. ЧОРНОБИЛЬСЬКОГО
2013 р.
1. Негода Олександр Анатолійович ЛР-71м
2. Орайло Ольга Григорівна ЛР-71м
3. Фільова Марта Романівна ЛР-71м
2014 р.
1. Гайдай Сергій Сергійович ЛМ-81м
2. Семененко Дмитро Станіславович ЛМ-81м
3. Степанюк Дарина Андріївна ЛН-31м
4. Степчук Інна Василівна ЛМ-31м

ПЕРЕМОЖЕЦЬ КОНКУРСУ СТИПЕНДІАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ ВІКТОРА ПІНЧУКА «Завтра.UA»

2013 р.
1. Степанюк Дарина Андріївна ЛН-31м
2014 р.
1. Степанюк Дарина Андріївна ЛН-31м