Детальна інформація про дні відкритих дверей представлена за посиланням

Увага! Проводиться набір на підготовчі курси до здачі ЗНО

Якщо ви хочете отримати знання, які допоможуть при здачі ЗНО та під час вступу до будь-якого університету, сертифікат про закінчення і можливість отримати додаткові бали при вступі до НТУУ "КПІ", запрошуємо до нас на навчання.

Термін навчання з 1 жовтня 2017 року до 30 квітня 2018 року.

Випускники факультету довузівської підготовки за бажання вступу на технічні спеціальності "Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського" отримують додатково 10 БАЛІВ до результатів ЗНО.

Більш детальну інформацію иожна отримати за номерами телефонів: (050) 289-03-61 (с 9:00 до 18:00); (096) 218-35-02 (с 9:00 до 18:00); (044) 204-84-51, (044) 204-84-00 (с 9:00 до 18:00).


Переваги підготовчих курсів:

  • Додаткові бали при вступі до КПІ (10 балів)
  • Сертифікат про закінчення навчання на курсах
  • Знання, які допоможуть в навчанні в університеті

Предмети, за якими проводиться підготовка (на вибір):

  • Українська мова та література
  • Математика
  • Фізика

Вартість навчання на курсах:

  • Вечірня форма та курси вихідного дня / 11 клас (на місяць) - від 720 грн. за за дисципліни
  • Вечірня форма та курси вихідного дня / 9 та 10 класів (на місяць) - від 480 грн. за 3 дисципліни
  • Дистанційна / 11 клас - 350 грн.

Форми навчання:

  • Вечірня: 3 дні на тиждень з 16:45 до 19:00
  • Курси вихідного дня: субота з 9:00 до 15:00
  • Дистанційна (двічі на місяць по суботах)

Необхідні документи:

  • 2 фото 3х4
  • Ксерокопія 1, 2 і 11 сторінок паспорта або ксерокопія свідоцтва про народження
  • Ксерокопія ідентифікаційного номера
  • Подача документів відбувається в корпусі №19, аудиторія 202

Онлайн рестрація на курси:

Записатися на підготовчі курси до ЗНО
Наші спеціалізації:

Комп'ютерне моделювання та проектування обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв

Інжиніринг, комп'ютерне моделювання та проектування обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв

Детальніше »

Комп'ютерне моделювання та проектування обладнання целюлозно-паперового виробництва

Інжиніринг, комп'ютерне моделювання та проектування обладнання целюлозно-паперового виробництва

Детальніше »

Наші Партнери:

Міжнародні компанії-партнери нашої кафедри, де працюють наші студенти

Випускники магістри

2015 рік
2014 рік
ЛБ-31м
ЛБ-81м
Василенко М.М.
Биковець Д.П.
Василенко Р.М. (з відзнакою)
Жаркой Р.В.
Татарчук О.О.
Смірнова В.А. (з відзнакою)
ЛН-31м
ЛН-81м
Борисенко Є.Ю. (з відзнакою)
Воронцов М.Є. (з відзнакою)
Гапонюк М.М.
Давидов А.С. (з відзнакою)
Любека А.М. (з відзнакою)
Кліщ О.В. (з відзнакою)
Мітусов Р.О. (з відзнакою)
Плешко О.В. (з відзнакою)
Слободянюк К.С. (з відзнакою)
Сапон А.Ю.
Степанюк Д.А. (з відзнакою)
Тишко Ю.В. (з відзнакою)
ЛМ-31м
ЛН-81м
Бірюк Д.О. (з відзнакою)
Гайдай С.С. (з відзнакою)
Григоренко О.В. (з відзнакою)
Гончарова І.С. (з відзнакою)
Литвиненко Є.Ю.
Семененко Д.С. (з відзнакою)
Орішкевич С.О.
ЛН-51м
Сидоренко О.П. (з відзнакою)
Корсак І.І. (з відзнакою)
Степчук І.В. (з відзнакою)
2013 рік
Шмельова Д.Ю.
ЛБ-71м
Яроцький С.М. (з відзнакою)
Баранович С.О.
ЛР-31м
Гробовенко Я.В. (з відзнакою)
Назарчук В.В. (з відзнакою)
Макаренко А.А.
Хотинецький М.І.
Мигаль О.В.
2012 рік
Прокоп’єв М.В.
ЛМ-61м
Тихомиров О.М.
Безушко М.А. (з відзнакою)
ЛН-71м
Герич О.С.
Захаров О.О.
Голубок Д.С.
Кукоба С.В. (з відзнакою)
Кучеренко І.В. (з відзнакою)
Мельник М.П. (з відзнакою)
Сімороз Д.О.
Нагорний О.В. (з відзнакою)
Тимошенко В.С. (з відзнакою)
Подолянець В.А.
ЛН-61м
Резнік Р.Ю. (з відзнакою)
Парубець Є.М. (з відзнакою)
ЛМ-71м
ЛМ-51м
Ан Г.Ю. (з відзнакою)
Городніченко Є.С.
Валуйскова С.С.
2011 рік
Левчук І.О. (з відзнакою)
ЛМ-51м
ЛР-71м
Гоженко Л.П. (з відзнакою)
Богатир А.С. (з відзнакою)
Малюга А.С.
Луценко І.В. (з відзнакою)
Науменко Д.О. (з відзнакою)
Негода О.А. (з відзнакою)
ЛН-51м
Орайло О.Г. (з відзнакою)
Бірюков К.Г.
Фільова М.Р. (з відзнакою)
Гріффен Ю.О. (з відзнакою)
2010 рік
Домінова Г.В. (з відзнакою)
ЛМ-41
Кваша М.В.
Волочнюк В.П.
Кузьміна В.О.
Волков Н.В.
Максимук Д.О.
Малишева А.В. (з відзнакою)
Михальчук О.Д. (з відзнакою)
ЛН-41
Олійник Є.Г. (з відзнакою)
Гладкова О.О. (з відзнакою)
Олійник О.С.
Гусєв П.С.
Сафонов С.В.
Донець О.Є.
Смірнова К.О. (з відзнакою)
Козіцька О.О. (з відзнакою)
ЛР-51м
Кудренко О.О.
Виноградов Є.Ю.
ЛР-41м
Комиш Д.В.
Довжик М.Т.
Полторацька Н.В.
Кулініч С.І. (з відзнакою)
Тодорюк Т.В.
Столінець В.М.
ЛБ-51м
Юдіна Г.В.
Дзюба М.Г.
ЛБ-41м
Загребельна Ю.І. (з відзнакою)
Лисенко О.М. (з відзнакою)
Кравчук А.З. (з відзнакою)
2009 рік
Мазепа Ю.В. (з відзнакою)
ЛМ-31м
Холодченко Н.В, (з відзнакою)
Лобач В.В.
ЛР-41м
Логінова Л.В.
Цюпяшук А.М.
Мурдід Н.В.
2008 рік
Нагорний В.В. (з відзнакою)
ЛН-21м
Назаренко К.М. (з відзнакою)
Біленький І.В.
ЛН-31м
Вознюк В.Т. (з відзнакою)
Акбергенов А.А.
Дахненко А.В. (з відзнакою)
Алферов О.А.
Дорошенко Д.В.
Гулієнко С.В. (з відзнакою)
Жайворонок В.А.
Кошмак А.Ю. (з- відзнакою)
Пуханов І.А. (з відзнакою)
Левченко Ю.Ю. (з відзнакою)
Ракицька Г.В. (з відзнакою)
Райда В.В. (з відзнакою)
Собченко Г.О. (з відзнакою)
ЛР-31м
Філінков А.С.
Безугла Л.О.
Шах О.В.
Гевліч К.О. (з відзнакою)
ЛМ-21м
Квасюк І.В. (з відзнакою)
Бякова О.М.
Сердюк Н.В.
Руденок О.А. (з відзнакою)
ЛБ-31м
Руденок П.А. (з відзнакою)
Яковенко М.П. (з відзнакою)
Шапар О.А.
2007 рік
ЛР-21м
ЛМ-11м
Івочкін Я.О.
Агеносов Є.М.
Фурманська В.В. (з відзнакою)
Дубовкіна І.О. (з відзнакою)
Яблонський О.С.
Зюбрій А.М.
ЛБ-21м
Луніна А.О. (з відзнакою)
Біловол А.О.
ЛН-11м
Димінко А.М. (з відзнакою)
Гребельний В.А.
Новохат О.А. (з відзнакою)
Гусарова О.В. (з відзнакою)
2006 рік
Ліманський С.А.
ЛМ-01м
ЛР-11м
Асафтей О.В. (з відзнакою)
Островська А.А.
Будзинська О.С. (з відзнакою)
ЛБ-11м
Радченко Н.Л. (з відзнакою)
Грєзін В.О.
Проценко А.Є.
Максименко М.Ю. (з відзнакою)
Селик С.М. (з відзнакою)
2005 рік
Горбаченко В.М.
ЛМ-91м
Виноградова Т.В, (з відзнакою)
Горовець А.В. (з відзнакою)
Кладун О.А. (з відзнакою)
Гуц О.Я.
Бондар Л.В. (з відзнакою)
Микитенко Л.П.
Целень Б.Я. (з відзнакою)
Паламаренко Ю.В. (з відзнакою)
ЛБ-01м
Напень Л.П. (з відзнакою)
Мельник О.П.
Трофимець І.В. (з відзнакою)
Свиридон Л.М. (з відзнакою)
Шестопал В.В. (з відзнакою)
2004 рік
2003 рік
ЛМ-81м
ЛМ-71-72-73м
Зоренко О.В.
Боніславська Т.М. (з відзнакою)
Малєєва Ю.П. (з відзнакою)
Семенецб В.В.
Мехед Є.П.
Вовк В.О. (з відзнакою)
Таратасюк С.М.
Гулієнко О.В.
Третьяков Ю.Л.
Єсик Т.М. (з відзнакою)
ЛБ-81м
Єфіменко Є.Є.
Глівчук А.О.
Руденко Т.І. (з відзнакою)
Свечков А.Л. (з відзнакою)
ЛБ-71м
2002 рік
Бондарець О.М.
ЛБ-61м
Карнаух Ю.С.
Дзібура І.В.
2001 рік
ЛМ-61м
ЛБ-51 м
Лукашова В.В. (з відзнакою)
Жуковський О.В. (з відзнакою)
Данілевський В.А.
Кузнецов Д.Г. (з відзнакою)
Напень С.М. (з відзнакою)
ЛМ-51м
Семінський О.О. (з відзнакою)
Прокоф’єв К.В. (з відзнакою)
Собченко В.В. (з відзнакою)
Тищенко О.В. (з відзнакою)
ЛМ-62м
Тищенко В.В. (з відзнакою)
Іванюк М.В. (з відзнакою)
ЛМ-52м
Корінчук Д.М. (з відзнакою)
Сергієнко О.А.
Сльонкін М.В. (з відзнакою)
Саєнко Т.П.
Черниш В.С.
Руденко О.В.
Шахов А.В. (з відзнакою)
Войткова Ю.В.
ЛМ-63м
ЛМ-53м
Вуйко О.В. (з відзнакою)
Козяр О.В.
Іщенко Ю.О. (з відзнакою)
Корсак Ю.В.
Ганненко О.Г.
Зінчук Ю.А.
2000 рік
1999 рік
ЛМ-41м
ЛМ-33м
Сезонов М.В. (з відзнакою)
Тарасов С.А.
Трофимець М.В. (з відзнакою)
ЛМ-31м
ЛМ-42м
Белка С.С.
Галинський І.А.
Столяр О.А.
ЛМ-43м
ЛМ-32м
Красовський О.В.
Маслов Є.Е.
ЛБ-41м
1998 рік
Супрун Д.В.
ЛМ-21м
Хцінський Р.Р. (з відзнакою)
Шатило В.Ю.
Топчій М.Д. (з відзнакою)
Малишевський Т.В.
Торбенко В.С.
Скибун О.Ж.
2012 рік
ЛМ-23м
ЛН-61м
Зінченко О.В.
Захлебняк М.В. (з відзнакою)
Царенко І.І.
Карпенко О.П. (з відзнакою)
2012 рік
Косянчук В.О. (з відзнакою)
ЛР-61м
Кравчук М.А. (з відзнакою)
Гета В.В.
Петренко О.В. (з відзнакою)
Зуй К.О. (з відзнакою)
Рудакова В.А. (з відзнакою)
Комкіна Н.В.
Степанюк Ю.М. (з відзнакою)
Семенюк М.В.
Фесич І.С. (з відзнакою)
Химич І.І.
Воцеховська Є.М. (з відзнакою)
Шпиль М.О.
ЛБ-61м
Галстян А.С.
Котляр К.М. (з відзнакою)
Куріченко О.Ю. (з відзнакою)
Черепанов М.С.