Ярославу Микитовичу Корнієнку – 75!

Завідувач кафедри машин та апаратів хімічних і нафтопереробних виробництв (МАХНВ) інженерно-хімічного факультету з 2000 по 2021 роки, доктор технічних наук, професор, заслужений працівник народної освіти України Ярослав Микитович Корнієнко 6 вересня відзначив своє 75-річчя!

В зв’язку з даною подією в газеті політехнік було опубліковано статтю, з повним текстом якої можна ознайомитись за посиланням.

Вельмишановний Ярославе Микитовичу, прийміть від колективу кафедри машин та апаратів хімічних і нафтопереробних виробництв найкращі побажання міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної творчої наснаги, радості, добра, творчого натхнення і великих успіхів у Вашій багатогранній діяльності. Хай Вам щастить!