Освітня програма:

Комп’ютерно-інтегровані технології проектування обладнання хімічної інженерії

Ключові дати вступної кампанії:

  • 01 липня – Початок реєстрації електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів
  • 19 липня – 20 липня 18:00 (до 25 липня за кошти фізичних та/або юридичних осіб) – Реєстрація заяв на участь у співбесідах та творчих конкурсах
  • 7 липня – 18 липня (до 31 липня за кошти фізичних та/або юридичних осіб) – Строки проведення творчих конкурсів
  • 19 липня – 31 липня – Реєстрація заяв вступників
  • не пізніше 5 серпня – Термін оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
  • 5 серпня – 8 серпня 18:00 – Виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення (подання документів)
  • не пізніше 10 серпня – Терміни зарахування вступників за державним замовленням
  • не пізніше 10 серпня- Термін оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб (І етап)
  • 10 серпня – не пізніше 17:00 12 серпня – Виконання вступниками вимог до зарахування на місця, що фінансуються за кошти фізичних та/або юридичних осіб (подання документів) (І етап)
  • пізніше 13 серпня – Терміни зарахування вступників за кошти фізичних та / або юридичних осіб (І етап)
  • не пізніше 13 серпня – Термін оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб (ІІ етап)
  • 13 серпня – не пізніше 17:00 15 серпня – Виконання вступниками вимог до зарахування на місця, що фінансуються за кошти фізичних та/або юридичних осіб (подання документів) (ІІ етап) 
  • пізніше 16 серпня – Терміни зарахування вступників за кошти фізичних та / або юридичних осіб (ІІ етап)

 

Необхідна консультація?
Заповніть анкету і ми з Вами зв’яжемось!

Телефони для довідок:

(098)399-60-18 Григорій Подиман

___________________________________________________________________

Правила прийому до Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2024 році, вступ до КПІ.

Якщо ти щойно закінчив школу або коледж, вже одержав документ про повну загальну середню освіту чи диплом молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра або фахового молодшого бакалавра, твій наступний крок – скласти національний мультипредметний тест! Якщо ти вже складав його в 2022 або в 2023 роках або склав зовнішнє незалежне оцінювання у 2021 році, ти можеш скористатись результатами цих тестувань. Але головне – ти маєш обрати майбутню професію та обдумати свій подальший шлях. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти. Твоє навчання в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» буде тривати 4 роки (якщо ти завершив навчання у школі) або 3 роки (якщо ти маєш диплом молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра чи фахового молодшого бакалавра та вступаєш на спеціальності, де передбачений скорочений термін підготовки). За результатами ти одержиш диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні – у магістратурі.

У 2024 році для вступу використовують результати національного мультипредметного тесту (НМТ) з української мови, математики, історії України (обовʼязково) та фізики або іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської), або хімії, або біології, або географії, або української літератури (четвертий предмет за вибором вступника). Також можна скористатись результатами НМТ 2022 року, НМТ 2023 року або результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2021 року (виключно повністю весь тест, що складався у відповідний рік, без можливості вибору предметів з різних років). Реєстрація для складання НМТ розпочнеться 14 березня та закінчиться 11 квітня. Основна сесія НМТ буду проводитись з 14 травня до 25 червня в Україні та 28 країнах світу, тому ти зможеш скласти тестування навіть за межами країни. НМТ – це комплексний тест з чотирьох предметів, які ти будеш складати на комп’ютері у спеціальних центрах тестування. Результат можна буде побачити одразу після завершення тестування, офіційні результати основної сесії стануть відомі не пізніше 2 липня. Детально про НМТ, структуру тестів та процедуру складання можна почитати на офіційному ресурсі Українського центру оцінювання якості освіти, який організовує та проводить тестування.

Цього року вступники, які планують здобувати ступінь бакалавра у КПІ ім. Ігоря Сікорського, мають обов’язково під час подання електронних заяв надати мотиваційний лист для вступу до університету. Що це таке? Мотиваційний лист – це викладена письмово у довільній формі інформація про твою зацікавленість у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони. Детальніше про мотиваційний лист, вимоги до нього та структуру можна почитати у нашому спеціальному розділі.

Електронний кабінет вступники зможуть зареєструвати з 01 липня, а подавати заяви – з 19 липня до 31 липня. За державним замовленням (бюджет) можна подати до 5 заяв із зазначенням пріоритетності – від найвищого (1) до найнижчого (5) за твоїм вибором. За кошти фізичних та/або юридичних осіб (контракт) можна подати до 10 заяв. Загалом на всіма базами вступу (повна загальна середня освіта, диплом молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра, фахового молодшого бакалавра, диплом бакалавра, диплом спеціаліста чи диплом магістра) та за всіма формами здобуття освіти (денна, заочна) сумарно одна людина може подати 15 заяв. Всі заяви, подані для вступу на навчання за державним замовленням, автоматично беруть участь у конкурсі на контракт. Рекомендацію для зарахування за державним замовленням буде надано 05 серпня, а до 08 серпня ти маєш підтвердити в особистому електронному кабінеті вибір місця навчання та подати оригінали документів особисто або з допомогою накладання кваліфікованого електронного підпису.

Переваги КПІ ім. Ігоря Сікорського:

  • Кращий технічний університет України
  • Диплом європейського зразка, що визнається у будь-якій країні світу
  • Високий рівень підготовки фахівців
  • Стипендія у розмірі 2500-3700 грн/міс
  • Гуртожиток для всіх іногородніх студентів
  • Можливість стажування за кордоном у кращих університетах та провідних підприємствах світу

Необхідні результати НМТ 2022-2024 або сертифікати ЗНО 2021 та вагові коефіцієнти для вступу за державним замовленням:

1. Українська мова
2. Математика 
3. Історія України
4. В залежності від обраного предмету :  Іноземна мова / Біологія / Фізика / Хімія / Українська література / Географія
5. Мотиваційний лист

*Якщо ви вступаєте за результатами ЗНО-2021 року, перейдіть за посиланням та перегляньте необхідні сертифікати та коефіцієнти для обрахунку конкурсного бала

Мінімальний конкурсний бал для вступу на бюджет – 130. 

Мінімальний конкурсний бал для вступу за кошти фізичних та/або юридичних осіб – 100.

Розрахунок конкурсного бала (КБ):

КБ= (К1хП1+ К2хП2 + К3хП3+ К4хП4)/(К1+К2+К3+К4) + ОУ

де К1, К2, К3, К4 – вагові коефіцієнти, що встановлюються додатком 7 до Порядку прийому; сума коефіцієнтів може не дорівнювати 1, тому результат зважується на цю суму (ознайомитись самостійно можна на сайті приймальної комісії відповідно до спеціальності) ; П1, П2, П3, П4 – оцінки з відповідних предметів НМТ ; ОУ – бал за успішне закінчення підготовчих курсів (за наявності)

Увага! При поданні заяви на спеціальність 133 Галузеве машинобудування ПЕРШИМ або ДРУГИМ пріорітетом, конкурсний бал домножується на галузевий коефіцієнт 1,02!

 

Необхідні документи для вступу (копії нотаріально завіряти не треба):

  • ID-картка (з листком-додатком про місце реєстрації) або паспорт + копія 2 шт.
  • копія ІПН (ідентифікаційний номер)
  • атестат з додатком та їх копії
  • кольорова фотографія 3х4 см – 4 шт
  • 2 конверти з заповненою зворотною адресою та наклеєними марками для відправлень по Україні
  • для юнаків – приписне свідоцтво або військовий квиток та його копія
  • за наявності сертифікат довузівської підготовки

Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського

Основні положення, етапи вступної кампанії, перелік документів, всі правові елементи, які пов’язані із твоїми можливостями для вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у 2024 році.

 Правила прийому на навчання для здобуття вищої освіти до Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” в 2024 році.

Додатки до правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2024 році:

  Положення про випускників підготовчих курсів КПІ ім. Ігоря Сікорського, які досягли особливих успіхів у навчанні

  Положення про порядок подання і розгляду апеляцій вступників до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

  Вартість навчання КПІ ім. Ігоря Сікорського

  Перелік вагових коефіцієнтів оцінок предметів національного мультипредметного тесту для спеціальностей Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

  Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти при вступі на основі ПЗСО в 2021 році (вступних випробувань, творчих конкурсів) Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

  Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти при вступі на основі НРК5 в 2021 році

  Програма творчого конкурсу для вступу на навчання для здобуття ступеня бакалавра за спеціальність 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

  Максимальні обсяги державного замовлення (при вступі на основі повної загальної середньої освіти)

  Максимальні обсяги державного замовлення (при вступі на основі НКР5)

  Програми співбесіди для вступу на навчання для здобуття ступеня бакалавра з:


  Інформаційні матеріали приймальної комісії

#Вступ_до_КПІ, #КПІ_вступ_2023