Оголошення на вакансію механіка для cтудентів КПІ

ПрАТ «Київський картонно-паперовий комбінат»,  є одним з провідних виробників картонно-паперової упаковки,  паперу та гофротари, а також займається гуртово-роздрібним продажем товарів у сегменті HoReCa. Завдяки високій якості продукції та інноваційному підходу, компанія займає лідерські позиції на ринку в Україні.

Ми спеціалізуємося на виробництві високоякісної упаковки для різних галузей промисловості, таких як харчова, фармацевтична, косметична та інші. Наша компанія має багаторічний досвід і надійну репутацію на ринку.

Київський картонно-паперовий комбінат запрошує студентів останніх курсів, випускників вищих начальних закладів, а також молодих фахівців з досвідом та без досвіду роботи для проходження стажування та подальше працевлаштування.

Якщо у вас є бажання розвиватися та отримати безцінний практичний досвід роботи,             ми готові допомогти в цьому! Разом з нашою командою у вас є можливість обрати свій кар’єрний шлях та поглибити свої навички за різними напрямками діяльності.

Відкрита вакансія: Інженер-механік

Вимоги:

  • Освіта вища, базова вища (спеціалізація «механіка»)

Обов’язки:

  • організовувати своєчасне та якісне проведення ремонту устаткування
  • розподіляти обсяг ремонтних робіт між виконавцями ремонтів, визначати технічний стан устаткування після ремонту
  • забезпечувати підготовку та збір окремих вузлів і деталей, вживати заходи щодо попередження непланових зупинок устаткування

Ми пропонуємо:

  • стабільність: офіційне працевлаштування, регулярна та прозора заробітна плата, щомісячні премії за результатами роботи, оплачувані відпустки та лікарняні.
  • розвиток: корпоративні тренінги, професійне навчання, система дистанційного навчання.
  • додаткові гарантії: медичне страхування, корпоративний лікар,  щорічна матеріальна допомога на оздоровлення.
  • баланс роботи і особистого життя: зручний графік роботи, корпоративний транспорт з Києва до офісу компанії, часткова компенсація оренди житла

Ми  піклуємося про наших співробітників, тому з гордістю запрошуємо на роботу.

Надсилайте Ваше резюме hr@papir.kiev.ua

Відділ кадрів +38 067 21 76 444

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *