Зустріч з абітурієнтами 17.12.2022

Сьогодні, під час профорієнтаційної он-лайн зустрічі з одинадцятикласниками, викладачі кафедри Машин і апаратів хімічних та нафтопереробних виробництв ознайомили дітей та їхніх батьків з історією створення кафедри, з 133 спеціальністю «Галузеве машинобудування» за якою проводиться підготовка спеціалістів, а також про нову освітню програму «Комп’ютерно-інтегровані технології проектування обладнання хімічної інженерії».

Зокрема, присутніх ознайомили з дисциплінами, що вивчаються, комп’ютерними програмами, які використовують студенти і випускники, де і ким можна працювати після закінчення навчання.

Кожен першокурсник, який обрав для вступу кафедру МАХНВ, знає, що старанним навчанням він забезпечує собі не просто робоче місце, а посаду у поважній компанії з конкурентною заробітною платою і гарантією професійного зростання. А це і є найкраща мотивація для оволодіння фахом.