Витяг із протоколу № 6 засідання кафедри від 4 листопада 2020 р.

СЛУХАЛИ: Хід навчального процесу.

УХВАЛИЛИ:

1. Через несвоєчасне виконанняпланів підготовки магістерських дисертацій попередити студентів: Гавриленко Валерію Вадимівну (гр. ЛН-91мп), Лисія Владислава Сергійовича (гр. ЛБ-91мп), Коваля Вадима Олександровича, Крамар Олександру Владиславівну, Стеблецького Іллю Миколайовича, Грицюк Галину Іванівну і Яцюка Іллю Олександровича (гр. ЛН-91мн).

2. Через невиконанняграфіку навчального процесу попередити студентів: Гущу Максима Олеговича, Денисенка Давида Олеговича, Петькова Артема Сергійовича (гр. ЛН-71), Кота Антона Сергійовича, Кравченка Андрія Юрійовича, Ревуна Ярослава Олександровича, Цемашка Нікіту Олександровича, Чернова Святослава В’ячеславовича, Піренка Георгія Ігоровича (гр. ЛН-81), Стеблецького Іллю Миколайовича, Яцюка Іллю Олександровича (гр. ЛН-91мн).