За результатами навчання на підготовчих курсах ЗНО слухачі отримують сертифікати, які забезпечують додаткові 10 балів до вступного рейтингу абітурієнта!

Посилання для реєстрації

КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує на підготовчі курси!

ІНСТИТУТ МОНІТОРИНГУ ЯКОСТІ ОСВІТИ НТУУ «КПІ» (ІМЯО КПІ ім. Ігоря Сікорського) ОГОЛОШУЄ НАБІР СЛУХАЧІВ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ на 2023 – 2024 навчальний рік (ЛІЦЕНЗІЯ МОН УКРАЇНИ: Серія АЕ №527265 від 09.09.2014р.)

Підготовчі курси КПІ ім. Ігоря Сікорського традиційно вважаються одними з найкращих в Україні. Цьому сприяє в першу чергу постійна увага та роль, що відводиться підготовчим курсам керівництвом університету. Впродовж останніх двадцяти років підготовчі курси були і залишаються основним джерелом поповнення студентських лав університету найбільш підготовленою, талановитою та обдарованою молоддю.

За цей час підготовчі курси, іменовані слухачами як нульовий курс університету, закінчили близько 65 тисяч осіб. Додатковий рік, проведений слухачами в стінах університету, знайомство з його славною історією та традиціями, спілкування з провідними вченими та викладачами неоціненно збагатив їх життєвий досвід та допоміг їм в подальшому адаптуватись до рівня вимог факультетів та інститутів, який в КПІ ім. Ігоря Сікорського є традиційно високим. Здобуті та систематизовані знання з фундаментальних дисциплін надали можливість переважній більшості слухачів в майбутньому стати кращими студентами університету.

Серед слухачів підготовчих курсів постійно ведеться ґрунтовна професійно-орієнтаційна робота, яка дозволяє їм прийняти усвідомлене рішення при виборі своєї майбутньої професії. До цієї роботи залучені кафедри, факультети, інститути та наукові підрозділи університету, а також представники вітчизняних та зарубіжних провідних фірм, організацій, установ, підприємств.

Впродовж усіх років пошук та відбір талановитої учнівської молоді для подальшого навчання в університеті ІМЯО КПІ ім. Ігоря Сікорського проводить в тісній співпраці з провідними ліцеями, гімназіями, школами міста Києва та регіонів України.

  1. ФОРМИ НАВЧАННЯ
  • ЕКСТЕРНАТ (щосуботи з 0930до 1630) форма дистанційного навчання, яка здійснює гнучке поєднання очної та заочної форм і надає можливість підготовки незалежно від місця проживання слухача.
    1. ВЕЧІРНІ КУРСИ (тричі на тиждень: понеділок – середа – п’ятниця або вівторок – четвер – субота, з 1630до 1900).
    2. ТЕРМІНИ НАВЧАННЯ: 7 місяців (для учнів 11-х класів: однорічний цикл – експрес підготовка); 14 місяців (для учнів 9 – 10-х класів: дворічний цикл підготовки).

ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ

Записатись на підготовчі курси можна особисто за адресою:

Адреса: 03056, Київ, вул. Політехнічна, 14, корп. 16, кабінет 123.

Директор: к.ф.-м. н. Перестюк Марія Миколаївна

При собі необхідно мати: 2 фото (3 × 4 см) та ксерокопію першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта  або ксерокопію свідоцтва про народження.

Контактна інформація:

Телефони: (044) 204-90-53; (097) 628-06-22; (063) 955-08-46; (097) 710-14-58; (063) 514-32-52

e-mail: eqmi@kpi.ua
Офіційний сайт ІМЯО КПІ ім. Ігоря Сікорського: https://eqmi.kpi.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *