Вступ до магістратури

Набір до магістратури ведеться на спеціальність 133 «Галузеве машинобудування» за освітньою програмою «Інжиніринг та комп’ютерно-інтегровані технології проектування інноваційного галузевого обладнання» за освітньо-науковою програмою (денна форма) та освітньо-професійною програмою (денна та заочна форми навчання).

Переваги КПІ ім. Ігоря Сікорського:

• Кращий технічний університет України;
  • Диплом європейського зразка, що визнається у будь-якій країні світу;
  • Високий рівень підготовки фахівців;
  • Стипендія у розмірі 1700-2500 грн/міс;
  • Гуртожиток для всіх іногородніх студентів;
  • Можливість стажування за кордоном у кращих університетах та провідних підприємствах світу

Якщо ти хочеш продовжити навчання після одержання диплома «бакалавра», то ти можеш вступити до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на 1 курс магістратури. Ти будеш здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра. Навчання на цьому освітньому рівні триває 1 рік 4 місяці або 1 рік 9 місяців залежно від обраної програми для навчання — освітньо-професійної або освітньо-наукової. Освітньо-професійна програма підготовки — це підготовка магістрів певної галузі знань для подальшої професійної роботи, освітньо-наукова програма підготовки розрахована на подальшу наукову роботу випускника магістратури.

Якщо ти вступаєш до магістратури, тобі потрібно буде складати єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) у формі ЗНО, а для цього — зареєструватись для проходження ЄВІ з 11 травня до 03 червня (до 18.00) та 30 червня скласти англійську, німецьку, іспанську або французьку мови. Цього року єдиний вступний іспит з іноземної мови мають скласти всі вступники до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорького без виключень. Єдиний вступний іспит з іноземної мови або просто ЗНО з іноземної мови для вступу до магістратури буде проводитись за тією ж програмою, що і для вступу на перший курс на базі повної загальної середньої освіти, окрім частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух». Вступники до магістратури складатимуть лише частини «Читання» та «Використання мови». Цього року можна зарахувати результаті ЄВі 2020 та 2021 років.

Ти вирішив змінити фах після одержання диплому бакалавра? Додаткове вступне випробування цього року складати не потрібно. Але скласти вступне фахове випробування потрібно обов’язково.

Документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно. За державним замовленням можна подати до 5 заяв, кількість заяв за кошти фізичних та/або юридичних осіб — максимум 30. Для того, щоб подати документи, потрібно з 1 липня зареєструвати електронний кабінет. Подати заяви можна буде з 15 липня до 23 липня включно. Вступні випробування за обраним фахом можна буде скласти з 24 липня до 30 липня включно відповідно до розкладу робіт атестаційних комісій.

Розклад роботи атестаційної комісії та графік проведення вступних випробувань можна знайти на сайті обраного тобою факультету чи інституту.

Конкурсний бал (далі КБ) при вступі для здобуття ступеня магістра розраховується за формулою:

КБ = 0,25×П1 + 0,75×П2 +RA,

де П1 – оцінка єдиного вступного іспиту з іноземної мови, П2 – оцінка фахового вступного випробування (за шкалою від 100 до 200 балів), RA – чисельний еквівалент оцінки академічного рейтингу вступника.

Академічний рейтинг RA вступника розраховується атестаційною комісією на підставі додатка відповідного диплома та поданих документів щодо творчих досягнень вступника за формулою:

RA = 2RA + 2RT ,

де: RA – академічний складник, RT – складник творчих досягнень.

Академічний складник (RA) академічного рейтингу вступника визначається як середнє арифметичне результатів за всі показники наведені в додатка до диплома.

Складник творчих досягнень (RT) академічного рейтингу вступника визначається з урахуванням рівня результативності відповідного досягнення та кількості цих досягнень.

Документи, що підтверджують складника творчих досягнень (RT) необхідно подати під час складання фахового іспиту.

Більш детально за посиланням в документі Положення про прийом на навчання для здобуття ступеня магістра

Програми вступних фахових випробувань та додаткових фахових випробувань:

НазваПосилання
Програма комплексного фахового випробування для
вступу на програму підготовки магістра на освітньою програму«Інжиніринг та комп’ютерно-інтегровані технології проектування інноваційного галузевого обладнання»
Завантажити
Програма вступного випробовування з іноземної мови професійного спрямування для вступу на освітню програму підготовки магістра Завантажити

Процедура реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського 2021, які бажають вступити до магістратури https://pk.kpi.ua/evi-kpi/

Процедура реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ вступників до магістратури, які завершили навчання у попередні роки або вступають після завершення цього року іншого закладу вищої освіти

Питання та відповіді щодо вступу до магістратури у форматі ЗНО

Порядок організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти

Положення про вступні випробування до КПІ ім. Ігоря Сікорського