Вступ на 1 курс (за дипломом молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра або молодшого бакалавра

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» запрошує на навчання випускників коледжів та технікумів із дипломом молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра або молодшого бакалавра. Молодші спеціалісти, фахові молодші бакалаври та молодші бакалаври вступають на перший курс, але навчаються за скороченою програмою 3 роки, замість 4.

Переваги КПІ ім. Ігоря Сікорського:

• Кращий технічний університет України;
  • Диплом європейського зразка, що визнається у будь-якій країні світу;
  • Високий рівень підготовки фахівців;
  • Стипендія у розмірі 1700-2500 грн/міс;
  • Гуртожиток для всіх іногородніх студентів;
  • Можливість стажування за кордоном у кращих університетах та провідних підприємствах світу

Спеціальність: 133 ГАЛУЗЕВЕ МАШИНОБУДУВАННЯ

Освітня програма: Комп’ютерно-інтегровані технології проектування обладнання хімічної інженерії
(Завантажити)

Галузеве машинобудування – спеціальність широкого профілю, яка дозволить вам навчитись розбиратись у проектуванні обладнання хімічної, зокрема нафтоперереробної та целюлозно-паперової, легкої, харчової галузей та ін. Ви будете знати, як впроваджуються новітні комп’ютерні технології на виробництві, вільно оперувати всіма потрібними програмами й розробляти надсучасні підходи до оптимізації української промисловості. Ми готуємо професіоналів високого рівня для успішного кар’єрного росту на підприємствах, в міжнародних та українських компаніях; в аналітичній, консультативній та дослідницькій діяльності, де здобуті знання та навики високо цінуються роботодавцями.

В цьому році в вступ на 1 курс за дипломом молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра або молодшого бакалавра буде відбуватися за допомогою системи ЄДЕБО. Абітурієнти мають обов’язково надати сертифікат ЗНО з української мови та літератури / української мови та з математики для вступу за державним замовленням. Можна використати сертифікати 2018, 2019, 2020 та 2021 років. Третій конкурсний предмет – вступне фахове випробування, яке складається в університеті.

Розрахунок конкурсного балу розраховується за такою формулою:

КБ = 0,25×П1 + 0,5×П2 + 0,25×П3,

де П1, П2 – оцінки зовнішнього незалежного оцінювання або вступних іспитів (у випадках, передбачених Умовами прийому) з першого та другого предметів (за шкалою від 100 до 200 балів), П3 – оцінка фахового вступного випробування (за шкалою від 100 до 200 балів).

Мінімальний конкурсний бал – 125.

Необхідні документи для вступу (копії нотаріально завіряти не треба):

1. паспорт + копія 1 шт. (1, 2 та стор. з реєстрацією)
  2. копія ІПН (ідентифікаційний номер)
  3. диплом молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра або молодшого бакалавра з додатком
  4. кольорова фотографія 3х4 см – 4 шт
  5. 2 конверти з заповненою зворотною адресою та наклеєними марками для відправлень по Україні
  6. для юнаків – приписне свідоцтво або військовий квиток

Телефони для довідок:

• (044) 204-84-00, (095) 391-69-45 Новохат Олег Анатолійович
  • (095) 901-55-27 з 9.00 до 20.00, Гайдай Сергій Сергійович

Етапи вступної кампанії:

• 01 липня 2021 року – Початок реєстрації електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів