МОДЕРНІЗАЦІЯ РЕАКТОРА УСТАНОВКИ КАТАЛІТИЧНОГО РИФОРМІНГУ

Посилання на матеріал (.pdf)

Метою роботи є  вдосконалення реактора для установки каталітичного реформінгу шляхом внесення в його будову конструктивних змін для покращення його ефективності та надійності.

Поставлена мета роботи вирішується за рахунок поданої корисної моделі. В основу запропонованої корисної моделі поставлена задача вирівнювання гідравлічного опору шару каталізатора.

13

Рішення технічного завдання досягається тим, що, реактор, який містить корпус 1 з кришкою2 і днищем 3, патрубки вводу газосировинної суміші 3 і виводу продуктів реакції 4, перфоровану трубу 6, яка установлена по центру корпуса, глуху тарілку 7, розташовану зверху перфорованої труби, розподільний пристрій 8 і шар каталізатора 9, розміщений між корпусом і розподільним пристроєм, згідно корисної моделі розподільний пристрій виконаний у вигляді перфорованої труби, при цьому перфорована труба з отворами різного кроку установлена коаксіально у корпусі на відстані відносно його стінок, з’єднана з глухою тарілкою і верхня частина перфорованої труби виконана суцільною.

13.1

Завдяки новому виконанню реактора, в якому перфорування труби 6 виконано з різним кроком для вирівнювання гідравлічного опору шару каталізатора, це призводить до збільшення ефективності роботи за рахунок запобігання утворення байпасних потоків, рівномірного розподілу газосировинної суміші і перепаду тиску у реакторі, забезпечення високого ступеня очищення при низькому гідравлічному опорі і стабілізації енергетичного рівня процесу, спрощення виготовлення і монтажу.