
Якщо ти хочеш продовжити навчання після одержання диплому «бакалавра», то ти можеш вступити до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на 5 курс. Ти будеш здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра. Навчання на 5 курсі триває 1 рік 4 місяці або 1 рік 9 місяців залежно від обраної програми для навчання — освітньо-професійної або освітньо-наукової. Освітньо-професійна програма підготовки — це підготовка магістрів певної галузі знань для подальшої професійної роботи, освітньо-наукова програма підготовки розрахована на подальшу наукову роботу випускника магістратури.
Ти продовжуєш навчання за тією ж спеціальністю? Тоді тобі потрібно подати документи з 1 липня до 2 серпня та скласти вступні випробування (перший етап випробувань – з 5 липня по 9 липня, другий етап – з 5 серпня по 9 серпня). Таких випробувань два – вступне фахове випробування та іноземна мова.
Ти вирішив змінити фах після одержання диплому бакалавра? Тоді тобі потрібно подати документи 3 1 липня по 2 серпня та скласти основні вступні випробування (перший етап випробувань – з 5 липня по 9 липня, другий етап – з 5 серпня по 9 серпня) та додаткове випробування з фаху, щоб визначити, чи зможеш ти опановувати обрану програму підготовки.
Які необхідно здавати вступні випробування?
- Фахове випробування
- Іноземна мова*
- Додаткове фахове випробування (для вступників з інших спеціальностей)
- * Вступник, який підтвердив свій рівень знання, зокрема англійської мови, дійсним сертифікатом тестів TOEFL або International English Language Testing System або сертифікатом Сambridge English Language Assessment (не нижче рівня B1 Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти або аналогічного рівня), звільняється від складання вступного іспиту з іноземної мови. Під час визначення результатів конкурсу зазначені сертифікати прирівнюються до результатів вступного іспиту з іноземної мови з найвищим балом.
Галузь знань: механічна інженерія (код 13).
Спеціальність: галузеве машинобудування (код 133).
Освітня програма підготовки магістра: Обладнання хімічних, нафтопереробних та целюлозно-паперових виробництв
Етапи вступної кампанії
- 1 липня-2 серпня 2019 р. – прийом документів (подання заяв)
- 5-9 липня та 5-9 серпня 2019 р. – вступні випробування (фахові, з іноземної мови та додаткові)
- 11 серпня 2019 р. – оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
- 15 серпня 2019 р. – зарахування на навчання за підсумками конкурсного відбору за державним замовленням
Перелік документів для вступу:
- паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії)
- ідентифікаційний код (оригінал та копії)
- диплом бакалавра (оригінал та копії)
- додаток до диплому бакалавра (оригінал та копії)
- творчі досягнення, якщо такі наявні (наукові статті за обраною спеціальністю)
- кольорова фотографія 3х4 см – 6 шт
- військовий документ (для хлопців; оригінал та копії)
Розрахунок рейтингу
Інтегральний рейтинг вступників розраховується за формулою:
RI = RA + 2Ф + І
де RA – академічний рейтинг студента;
Ф – чисельний еквівалент оцінки з фахового випробування;
І – чисельний еквівалент оцінки з випробування з іноземної мови.
Чисельні еквіваленти оцінок визначаються за наступною шкалою:
- A – 5 балів;
- B – 4,5 балів;
- C – 4 бали;
- D – 3,5 балів;
- E – 3 бали;
- F – 0 балів, вступник виключається з конкурсного відбору.
- Академічний рейтинг RA вступника розраховується атестаційною комісією на підставі додатку відповідного диплому та поданих документів щодо творчих досягнень вступника:
RA = RA + RT
де RA – академічна складова;
RT – складова творчих досягнень.
Академічна складова (RA) академічного рейтингу вступника визначається як середнє арифметичне результатів за всі показники наведені в додатку до диплому (результати вивчення предметів, захисту курсових/дипломних робіт, складання екзаменів тощо) виражених у літерному або чисельному еквіваленті згідно наведеної вище шкали. За наявності і літерного і чисельного показника, пріоритет надається літерному показнику. При цьому не враховуються тільки ті показники для яких відсутній і чисельний і літерний еквівалент (результати яких зазначені у додатку до диплому як атестовано, зараховано, вивчав тощо).
Складова творчих досягнень (RT) академічного рейтингу вступника визначається за формулою:
RТ = Σ ri*ni
де ri – ранг творчого досягнення;
ni – кількість i-тих творчих досягнень.
Значення рангів творчих досягнень
- Стаття в університетській збірці наукових праць, публікація доповіді у збірці праць конференції, призове місце на конкурсі наукових робіт студентів університету (факультету), розроблення інноваційного проекту («Інкубатор інноваційних ідей»), прийняття до розгляду заявки на охоронний документ України на об’єкт інтелектуальної власності.
- Стаття у всеукраїнському науковому журналі, публікація доповіді у збірці праць всеукраїнської конференції, участь у всеукраїнській виставці з експонатом, призове місце у
всеукраїнській олімпіаді з фаху, отримання охоронного документа України на об’єкт інтелектуальної власності або заявка на закордонне патентування, диплом призеру другого туру Фестивалю «Future of Ukraine 2019». - Стаття (доповідь) у міжнародних журналах і збірках наукових праць, участь у міжнародних виставках, конкурсах і олімпіадах з фаху або призове місце на всеукраїнському рівні цих заходів, отримання закордонного патенту, диплом переможця Фестивалю «Future of Ukraine 2019».
Примітки. 1. Враховуються лише друковані праці;
2. Якщо є співавтори певної роботи, ваговий коефіцієнт ri поділяється на їх кількість.
3. Творчі досягнення враховуються тільки у випадку, якщо їх тематика відповідає спеціальності на яку проводиться набір (відповідність визначається атестаційними комісіями факультетів/інститутів та/або підкомісіями за відповідними спеціальностями).
Положення про прийом на навчання для здобуття ступеня магістра.
Програми вступних фахових випробувань та додаткових фахових випробувань:
Назва | Посилання |
---|---|
Програма комплексного фахового випробування для вступу на освітню програму підготовки магістра “Обладнання хімічних, нафтопереробних та целюлозно-паперових виробництв” за спеціальністю – 133 “Галузеве машинобудування” | |
Програма додаткового випробування для вступу на освітню програму підготовки магістра “Обладнання хімічних, нафтопереробних та целюлозно-паперових виробництв” за спеціальністю – 133 “Галузеве машинобудування” | |
Програма вступного випробовування з іноземної мови професійного спрямування для вступу на освітню програму підготовки магістра |
Розклад роботи приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського (може уточнюватись):
НА ЩО ВАРТО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ВСТУПНИКОВІ ДО КПІ ІМ. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО У 2019 РОЦІ?
Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії
Питання для ПАХТ (магістри) 2019 без задач
Графік вступних випробувань на програми підготовки магістрів (2019 р.)
Графік проведення вступних випробувань з іноземної мови у липні 2019 р. (магістратура)