Вступ на 1 курс (за сертифікатами ЗНО)

Якщо Ви щойно закінчили школу і вже одержали атестат про повну загальну середню освіту та складаєте або вже склали Зовнішнє Незалежне Оцінювання, саме час обрати майбутню професію. Ви будете вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти.

Переваги КПІ ім. Ігоря Сікорського:

• Кращий технічний університет України
  • Диплом європейського зразка, що визнається у будь-якій країні світу
  • Високий рівень підготовки фахівців
  • Стипендія у розмірі 1100 1400-2500 грн/міс
  • Гуртожиток для всіх іногородніх студентів
  • Можливість стажування за кордоном у кращих університетах та провідних підприємствах світу

Які предмети необхідно здавати для вступу в КПІ за результатами ЗНО 2019 року?

• Фізика або іноземна мова
  • Українська мова та література

Який мінімальний прохідний бал на ЗНО для вступу?

Увага! КПІ ім. Ігоря Сікорського значно знизив мінімальні бали для вступу!

• Математика + фізика або іноземна мова: 140 100 балів з одного за умови 150 125 балів з іншого
  • Українська мова та література: 124 100 балів

Як рахується конкурсний бал при вступі в КПІ?

При вступі, для кожного вступника рахується конкурсний бал. Максимальний конкурсний бал: 200 балів. Він складається з:

• Кількість балів із ЗНО з математики, помножена на 0,5
  • Кількість балів із ЗНО з фізики або іноземної мови, помножена на 0,2
  • Кількість балів із ЗНО з української мови та літератури, помножена на 0,2
  • Середній бал атестата (переведений у 200-бальну шкалу), помножений на 0,05
  • Додатковий бал підготовчих курсів ФДП, помножений на 0,05
  • Увага! При поданні заяви на спеціалізації, зазначені нижче, першим або другим пріоритетом, конкурсний бал множиться на галузевий коефіцієнт 1,02!

Конкурсний бал вступників, які зареєстровані не менше двох років та здобули середню освіту у сільській місцевості у рік вступу, конкурсний бал домножується на сільський коефіцієнт 1,05.

НАВЧАННЯ – безкоштовне (за рахунок державного бюджету)*

Спеціалізації, на які проводиться набір:

Галузь знань: механічна інженерія (код 13).

Спеціальність: галузеве машинобудування (код 133).

Освітня програма: Обладнання хімічних, нафтопереробних та целюлозно-паперових виробництв (комп’ютерне моделювання та проектування обладнання)

Етапи вступної кампанії:

1. 1 липня 2019 р. – початок реєстрації електронних кабінетів вступників
  2. 10-22 липня 2019 р. – початок прийому заяв та документів (шляхом подачі електронних заяв)
  3. 26 липня 2019 р. – оприлюднення результатів конкурсу у вигляді рейтингового списку вступників
  4. 27-31 липня 2019 р. – особисте подання документів у приймальну комісію КПІ ім. Ігоря Сікорського
  5. 1 серпня 2019 р. – зарахування вступників за державним замовленням

Необхідні документи для вступу (копії нотаріально завіряти не треба):

1. Паспорт + копія 1 шт. (1, 2 та стор. з реєстрацією)
  2. Копія ІПН (ідентифікаційний номер)
  3. Сертифікат ЗНО 2019 або 2018 або 2017 року (іноземна мова лише 2019 або 2018 року)
  4. Інформаційна картка, (додаток до Сертифіката), яку абітурієнт має роздрукувати самостійно з персональної сторінки, розміщеної на сайті: testportal.gov.ua
  5. Атестат з додатком
  6. Кольорова фотографія 3х4 см – 4 шт
  7. 2 конверти з заповненою зворотною адресою та наклеєними марками для відправлень по Україні
  8. Для юнаків – приписне свідоцтво або військовий квиток

Телефони для довідок:

• (044) 204-84-00, (095) 391-69-45 Семінський Олександр Олегович

Етапи вступної кампанії на основі повної загальної середньої освіти (може уточнюватись):

Розклад роботи приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського (може уточнюватись):

НА ЩО ВАРТО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ВСТУПНИКОВІ ДО КПІ ІМ. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО У 2019 РОЦІ?

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2019 році

Перелік документів для вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Ваше навчання в Національному Технічному Університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на кафедрі МАХНВ, Інженерно-хімічного факультету буде тривати 4 роки.

За результатами навчання Ви отримаєте диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні – у магістратурі.