Вступ на 1 курс (за дипломом молодшого спеціаліста)

Якщо ти закінчив коледж чи технікум та одержав диплом молодшого спеціаліста, ти маєш право вступати на основі свого диплома до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на перший курс, але навчатись за скороченою програмою 3 роки, замість 4. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти.

Пам’ятай – якщо ти будеш складати екзамени у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», тобі потрібно подати документи з 10 липня по 22 липня включно! Екзамени розпочнуться в період з 23 до 25 липня. Не впусти можливість!

Відповідальний (приймальна комісія) – доцент кафедри МАХНВ, кандидат технічних наук Семінський Олександр Олегович, тел. (095) 391-69-45

Термін навчання 3 роки, замість 4-х років

Вступ можливий:

• За сертифікатами ЗНО 2019 року
  • За результатами складання фахового вступного випробування (комплексний іспит) в КПІ ім. Ігоря Сікорського

Конкурсні предмети для вступу для спеціальності 133 “Галузеве машинобудування”:

• Фізика

Етапи вступної кампанії:

1. 10-22 липня 2019 р. – прийом заяв та документів
  2. 23-25 липня 2019 р. – проведення вступних випробувань
  3. 26 липня 2019 р. – оприлюднення результатів конкурсу у вигляді рейтингового списку вступників
  4. 27-31 липня 2019 р. – виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення
  5. 1 серпня 2019 р. – зарахування вступників за державним замовленням

Необхідні документи для вступу (копії нотаріально завіряти не треба):

1. паспорт + копія 1 шт. (1, 2 та стор. з реєстрацією)
  2. копія ІПН (ідентифікаційний номер)
  3. диплом молодшого спеціаліста з додатком
  4. кольорова фотографія 3х4 см – 4 шт
  5. 2 конверти з заповненою зворотною адресою та наклеєними марками для відправлень по Україні
  6. для юнаків – приписне свідоцтво або військовий квиток

Телефони для довідок:

• (044) 204-84-00, (095) 391-69-45 Семінський Олександр Олегович

Етапи вступної кампанії на основі повної загальної середньої освіти (може уточнюватись):

Розклад роботи приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського (може уточнюватись):

НА ЩО ВАРТО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ВСТУПНИКОВІ ДО КПІ ІМ. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО У 2019 РОЦІ?

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2019 році

Перелік документів для вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

За результатами навчання Ви отримаєте диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні – у магістратурі.