9 квітня відбулося чергове засідання кафедри

9 квітня 2021 р. відбулося чергове засідання кафедри машин та апаратів хімічних і нафтопереробних виробництв:

СЛУХАЛИ: Хід навчального процесу.

УХВАЛИЛИ:

• За результатами проведеного моніторингу було виявлено суттєве відставання від графіку виконання дипломів бакалаврів у студентів гр. ЛН-71: Гущі Максима Олеговича, Печерного Дениса Володимировича, Овдія Дмитра Юрійовича.
  • Через невиконання графіку навчального процесу попередити студентів: Букія Олександра Борисовича, Коваленка Назара Сергійовича, Нечаєнка Анатолія Сергійовича (гр. ЛН-п91), Гущу Максима Олеговича, Вірича Святослава Ігоровича, Петькова Артема Сергійовича, Овдія Дмитра Юрійовича (гр. ЛН-71), Дерксена Віктора Максимовича, Дмитрука Андрія Валерійовича, Калиновського Антона Сергійовича, Поліщука Дениса Михайловича, Рудого Олексія Дмитровича (гр. ЛН-01мп).