Вітаємо нашого стипендіата ректора університету Турка Сергія

TurkoСергій навчається в магістратурі на кафедрі машин та апаратів хімічних та нафтопереробних виробництв. Тут давно й успішно займається створенням мінеральних добрив. Тож під керівництвом завідувача кафедри д.т.н. Корнієнка Я.М. студент працює над процесом гранулоутворення органо-мінеральних добрив, модифікованих соняшниковою золою, а саме розробленням та вдосконаленням процесу одержання гранульованого нітрату-сульфату амонію, що дозволяє отримувати комплексні гранульовані, азотовмісні добрива з пошаровою структурою, які містять домішки розкислюючих компонентів і гумінових речовин.

Попри інтенсивний графік навчання, Сергій завжди намагається знайти час для відпочинку. Він полюбляє займатися різними видами спорту, особливо атлетизмом, яким захопився саме в КПІ, також любить рибалку, читати книжки і просто відпочивати із друзями.