Вітання з Днем народження Шведа Миколи Петровича

Швед Микола Петрович

25 лютого 2021 року виповнюється 75 років від дня народження Шведа Миколи Петровича.

Після закінчення Київського політехнічного інституту він працював на посадах від інженера, аспіранта до провідного доцента та керівника напряму “Обладнання та технологія переробки полімерних матеріалів” кафедри МАХНВ.

Один з засновників напряму переробки нафтопродуктів. Фахівець в галузі гідродинаміки та теплообміну в технологіях переробки полімерних матеріалів.

Протягом багатьох років є провідним лектором кафедри з гідродинаміки та теплообміну для хімічних технологій для усіх спеціалізацій кафедри.

Доцент Швед М. М. є автором понад 200 друкованих праць і винаходів, 30 патентів України на корисну модель.

Розробив та модернізував лабораторні стенди:
– установку по виробництві погонажних полімерних виробів на
черв’ячному екструдері;
– установку по виробництві погонажних полімерних виробів на дисковому
екструдері;
– прес для виробництва виробів з полімерів методом лиття.

Розробив та викладає 3 курси лекцій на 2-х факультетах з напрямів теплопередачі та виробництва і переробки полімерів.

Микола Петрович підготував понад 20 магістрів. Не одне покоління
випускників щиро дякує йому за знання та уміння по переробці полімерів методами екструзії.

За час роботи Швед М. М. показав себе досвідченим, висококваліфікованим фахівцем, який зробив великий внесок у створення сучасних стандартів освіти та організації навчального процесу.

Прийміть щирі вітання від колективу кафедри МАХНВ!