Наші спеціалізації:
Інжиніринг, комп'ютерне моделювання та проектування обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв

Інжиніринг, комп'ютерне моделювання та проектування обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв

Детальніше »

Інжиніринг, комп'ютерне моделювання та проектування обладнання целюлозно-паперового виробництва

Інжиніринг, комп'ютерне моделювання та проектування обладнання целюлозно-паперового виробництва

Детальніше »

Працевлаштування

СПИСОК
підприємств і організацій, куди пішли працювати випускники кафедри МАХНВ

№ пп. Назва
1. Інститут ГАЗУ НАН України
2. Інститут надтвердих матеріалів ім. В.М.Бакуля НАН України
3. ІТТФ НАН України
4. “Інститут сорбції та проблем ендоекології” НАН України
5. УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ
6. ВАТ “УКРНДІНП “МАСМА”
7. ДП ОС “МАСМА-СЕПРО”
8. ВАТ “УКРНДІПЛАСТМАШ”
9. ВАТ “Укрнафтохімпрект”
10. ВАТ “ІПП “ВНДПІТРАНСГАЗ”
11. НДІ “Хімпроект”
12. ВАТ “Укрпластик”
13. ВАТ “УкрНДІінжпроект”
14. ВАТ “Укргазпроект”
15. ВАТ “Хімнафтомашпроект”
16. “УКРТЕХНОПРОМ” УДПЗ
17. ВАТ “Український нафтогазовий інститут”
18. ТОВ Інжинірингова компанія “Нафтогазові технології”
19. Науково-виробнича фірма “ПУЛЬС”
20. ТОВ “ТЕХНА”
21. Укрхімтепломаш
22. Науково-технічний центр “Психєя”
23. Багатогалузева науково-виробнича фірма “Славутич”
24. ТОВ “Укргазкомплект”
25. ТОВ “СНОК Лтд”
26. ЗАТ з виробництва інсулінів “Індар”
27. ТОВ “Гарантія”
28. ТОВ “Пастпром”
29. ТОВ НВКФ “Модек”
30. ВАТ АК “Київводоканал”
31. ЗАТ “Нафтогазовидобувна компанія Інтернафтагаз”
32. ТОВ “Транснафта”
33. АТ “Транснаціональна фінансово-промислова нафтова компанія “Укртатнафта”
34. ТОВ НВП “Пластотехніка”
35. ДП “НТЦ Триботехніка”
36. ВАТ “ФАРМАК”
37. ВАТ “ТОМАК”
38. ПП “СІГМА-ЦЕНТР”
39. ТОВ “Хосса-Плекс Україна”
40. ДНВП “Спецавтоматика”
41. ТОВ “АРІОНА”
42. “ПАПІРПРИЛАД”
43. Державна акціонерна холдингова компанія “Артем”
44. Казенне підприємство “ЦКБ “Арсенал”
45. ВАТ “Цукроавтомат”
46. Корпорація “Київська арматура”
47. ВАТ “КИЇВМІСЬКБУД ІНВЕСТ”
48. ТОВ “СК Мост”
49. ТОВ НВФ “Сімокс”
50. ВАТ “Комбінат будіндустрії”
51. ЗАТ “Фанплит”
52. ІВЦ “Алкон” НТАК “АЛКОН” НАН України
53. Торговий дім заводу “Прогрес”

54. ВАТ “ДЕМЗ” Дослідно-експериментальний механічний з-д
55. ВАТ “Київський експериментальний машинобудівний завод СТЕНД”
56. ВАТ “БІЛЬШОВИК”
57. ВАТ “Київхімволокно”
58. ВАТ “Завод Ленінська кузня” (суднобудівництво)
59. ВАТ “Київмедпрепарат”
60. ЗАТ “Борщагівський хімфармзавод”
61. ЗАТ “Фармацевтична фірма “Дарниця”
62. ЗАТ “Київський вітамінний завод”

63. ЗАТ “Кисневий завод”
64. ВАТ “Дослідно-експериментальний завод №20 цивільної авіації”
65. ВАТ “Київгума”

66. ЗАТ “Київський з-д шампанських вин “Столичний”

67. ЗАТ “Пивзавод на Подолі”
68. Кондитерська корпорація “ROSHEN”
ЗАТ “Київська конд. фабрика ім.. К.Маркса
69. ВАТ “Київський завод РАДАР”
70. Державне підприємство з-д “ГЕНЕРАТОР”

71. ВАТ “Завод спецбетон”
72. АТ “Дарницький комбінат буд. матеріалів і конструкцій”
73. Виробничо-будівельний кооператив “БУ-8 Підряд”
74. ЗАТ “Київський завод вуглекислоти”

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
75. ЗАТ “Будівельне управління №7”
76. Казенний завод порошкової металургії

77. Державне комунальне підприємство “Київський з-д алюмінієвих будівельних конструкцій”
78. ЗАТ “ЕПОС” Бобруйський машинобудівний завод

79. ЗАТ “Росава”
80. ТОВ “Інтер-ГТВ”
81. ВАТ з-д хімічного та нафтохімічного машинобудування “Червоний Жовтень”
82. ВАТ “Факел”

83. Васильківський завод холодильників
84. Переяслав-Хмельницький державний агролісгосп
85. ВАТ “Київський картонно-паперовий комбінат”
86. ВАТ “Обухівський завод пористих виробів”
87. ВАТ “СТИРОЛБІОТЕХ”
88. ВАТ “Дорожньо-будівельне управління № 39”
89. НВФ “Пластмодерн”
90. Спільна агро-промислова фірма “ІНБУДГАЗ”
91. ТОВ НВП “Фітохімфарм”
92. ВАТ ВИП “Укрзооветпромпостач”, філія дослідний з-д по виробництву ветеринарних препаратів
ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ
93. Держ. підприємство “Бершадський спиртовий завод”
94. Барське лінійне виробниче управління магістральних газопроводів УМГ “Черкаситрансгаз”
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ
95. ТОВ “Хімнафт”

96. ВАТ “Завод “Павлоградхіммаш”
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
97. ВАТ “Снежковхіммаш”
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ
98. ВАТ “Бердичівський машинобудівний завод “Прогрес”
99. ВАТ “Малинська паперова фабрика”
100. ДП “Житомирський лікеро-горілчаний завод”, Чуднівська філія
ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ
101. ОП “Запорізька АЕС”
102. ВАТ “Мелітопольський з-д холодильного машинобудування “Рефма”
103. Бердянський дослідний нафтомаслозавод НПО “МАСМА”
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
104. Надворнянський нафтопереробний завод
ЛУГАНСЬКА ОБЛАСТЬ
105. ВАТ “Луга-Колор”
106. ВАТ “Рубіжанський картонно-тарний комбінат”
107. ЗАТ “Північнодонецьке промислове об’єднання “Азот”
108. Лисичанський нафтопереробний завод
109. ТОВ “Науково-проектний інститут хімічних технологій “ХІМТЕХНОЛОГІЯ”
ЛУЦЬКА ОБЛАСТЬ
110. “Хімрезерв-Волинь”
ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ
111. Львівський дослідний нафтомаслозавод НПО “МАСМА”
112. Роздольське державне гірничо-хімічне підприємство “Сірка”
113. Бориславське озокеритове рудоуправління
114. Дрогобичський нафтопереробний завод
ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ
115. ВАТ “Лукойл-Одеський нафтопереробний завод”
116. ТОВ “Виробничо-комерційна фірма “Кріопром”
ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

117. ВАТ “Полтавхіммаш”
118. Завод “Укрбудмаш”
119. АТ “Транснаціональна фінансово-промислова нафтова компанія “Укртатнафта”
РІВНЕНЬСЬКА ОБЛАСТЬ
120. ТОВ “Новітні Крохмальні Технології”
СУМСЬКА ОБЛАСТЬ
121. ВАТ “Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання ім. М.В.Фрунзе
122. ВАТ “сумський Промпроект”
123. ВАТ “Конотопський завод “МОТОРДЕТАЛЬ”
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
124. Науково – виробниче підприємство “Інсолар”
125. ТОВ “Харківський завод “Полімерконтейнер”
ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ
126. “Херсонський НПЗ”
ВАТ “Херсоннафтопереробка”
ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ
127. ВАТ “Черкаське хімволокно”
ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ
128. ВАТ “Чернігівське підприємство “Хімволокно”
129. ВАТ “Хімтекстильмаш”
130. ВАТ “КФТП”Корюківська фабрика технічних паперів
131. ПП “Моноліт”