Увага! Проводиться набір на підготовчі курси до здачі ЗНО

Якщо ви хочете отримати знання, які допоможуть при здачі ЗНО та під час вступу до будь-якого університету, сертифікат про закінчення і можливість отримати додаткові бали при вступі до НТУУ "КПІ", запрошуємо до нас на навчання.

Термін навчання з 1 жовтня 2017 року до 30 квітня 2018 року.

Випускники факультету довузівської підготовки за бажання вступу на технічні спеціальності "Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського" отримують додатково 10 БАЛІВ до результатів ЗНО.

Більш детальну інформацію иожна отримати за номерами телефонів: (050) 289-03-61 (с 9:00 до 18:00); (096) 218-35-02 (с 9:00 до 18:00); (044) 204-84-51, (044) 204-84-00 (с 9:00 до 18:00).


Переваги підготовчих курсів:

  • Додаткові бали при вступі до КПІ (10 балів)
  • Сертифікат про закінчення навчання на курсах
  • Знання, які допоможуть в навчанні в університеті

Предмети, за якими проводиться підготовка (на вибір):

  • Українська мова та література
  • Математика
  • Фізика

Вартість навчання на курсах:

  • Вечірня форма та курси вихідного дня / 11 клас (на місяць) - від 720 грн. за за дисципліни
  • Вечірня форма та курси вихідного дня / 9 та 10 класів (на місяць) - від 480 грн. за 3 дисципліни
  • Дистанційна / 11 клас - 350 грн.

Форми навчання:

  • Вечірня: 3 дні на тиждень з 16:45 до 19:00
  • Курси вихідного дня: субота з 9:00 до 15:00
  • Дистанційна (двічі на місяць по суботах)

Необхідні документи:

  • 2 фото 3х4
  • Ксерокопія 1, 2 і 11 сторінок паспорта або ксерокопія свідоцтва про народження
  • Ксерокопія ідентифікаційного номера
  • Подача документів відбувається в корпусі №19, аудиторія 202

Онлайн рестрація на курси:

Записатися на підготовчі курси до ЗНО
Наші спеціалізації:

Комп'ютерне моделювання та проектування обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв

Інжиніринг, комп'ютерне моделювання та проектування обладнання хімічних і нафтопереробних виробництв

Детальніше »

Комп'ютерне моделювання та проектування обладнання целюлозно-паперового виробництва

Інжиніринг, комп'ютерне моделювання та проектування обладнання целюлозно-паперового виробництва

Детальніше »

Наші Партнери:

Міжнародні компанії-партнери нашої кафедри, де працюють наші студенти

Employment

LIST
enterprises and organizations where work went graduates of MAHNV

№ claims. Title
1. Gas Institute of NAS of Ukraine
2. Institute of Superhard Materials. V.M.Bakulya NAS of Ukraine
3. Institute of Engineering Thermophysics NAS of Ukraine
4. “Institute for Sorption and Problems of Endoecology” NAS Ukraine
5. Standardization and Metrology
6. JSC “UkrNDINP” MASMA ”
7. DP OS “MASMA-SEPRO”
8. JSC “UKRNDIPLASTMASH”
9. JSC “Ukrnaftohimprekt”
10. JSC “EP” VNDPITRANSHAZ ”
11. SRI “Himproekt”
12. JSC “Ukrplastik”
13. JSC “UkrNDIinzhproekt”
14. JSC “Ukrgazproekt”
15. JSC “Himnaftomashproekt”
16. “Ukrtekhnoprom” UDPZ
17. JSC “Ukrainian Oil and Gas Institute”
18. Ltd. Engineering company “Oil and Gas Technologies”
19. Scientific and Production Company “Pulse”
20. LLC “Techno”
21. Ukrhimteplomash
22. Scientific-Technical Center “Psyhyeya”
23. Diversified Scientific and Production Company “Slavutich”
24. LLC “Ukrgazkomplekt”
25. LLC “SNOK Ltd”
26. JSC for the production of insulin “Indar”
27. LLC “Guarantee”
28. LLC “Pastprom”
29. OOO NPKF “Modek”
30. JSC AK “Kyivvodocanal”
31. JSC “Oil and gas company Internaftahaz”
32. OOO “Transneft”
33 JSC “transnational financial and industrial oil company” Ukrtatnafta ”
34. SPE “Plastotehnika”
35. SE “SEC Tribotechnology”
36. JSC “Farmak”
37. JSC “Tomak”
38. PE “Sigma-CENTER”
39. LLC “Hossa Plex-Ukraine”
40. SSPE “Spetsavtomatika”
41. LLC “Arion”
42. “PAPIRPRYLAD”
43. State Joint Stock Holding Company “Artem”
44. State-owned enterprise “CDO” Arsenal ”
45. JSC “Tsukroavtomat”
46. ​​Corporation “armature Kiev”
47. JSC “Kyivmiskbud Invest”
48. LLC “Insurance Bridge”
49. SPC “Simoks”
50. JSC “Plant construction industry”
51. JSC “Fanplit”
52. IVTS “Alcon” NTAK “Alcon” NAS Ukraine
53. Trading house plant “Progress”

54. JSC “DEMZ” Experimental Mechanical zd
55. JSC “Kyiv experimental machine-building plant stand”
56. JSC “Bolshevik”
57. JSC “Kievhimvolokno”
58. “Plant Lenin forge” (shipbuilding)
59. JSC “Kievmedpreparat”
60. CJSC “Borschagovsky himfarmzavod”
61. “pharmaceutical company” Darnitsa ”
62. JSC “Kyiv Vitamin Factory”

63. JSC “Oxygen Factory”
64. JSC “Experimental Plant №20 civil aviation”
65. JSC “Kyyivhuma”

66. JSC “Kyiv zd sparkling wines” Capital “

67. JSC “Brewery in Podil”
68. Confectionery Corporation “ROSHEN”
JSC “Kyiv cond. Factory named after Karl Marx ..
69. JSC “Kyiv plant radar”
70. The State Enterprise zd “GENERATOR”

71. “Plant spetsbeton”
72. JSC “Darnytskyi plant system. Materials and Structures”
73. Production and construction cooperative “BU-8 Streak”
74. JSC “Kyiv plant carbon dioxide”

KYIV REGION
75. JSC “Building management №7″
76. State factory of powder metallurgy

77. State communal enterprise “Kyiv zd aluminum building structures”
78. JSC “EPOS” Bobruisk Machine Building Plant

79. “Rosava”
80. “Inter-RTI”
81. VAT zd chemical and petrochemical engineering “Red October”
82. JSC “Torch”

83. Vasilkovsky refrigerator plant
84. Pereyaslav-Khmelnitsky State ahrolishosp
85. JSC “Kyiv Cardboard and Paper Mill”
86. OJSC “Obukhiv Porous Concrete Plant”
87. JSC “Stirolbiotech”
88 of “Road construction management № 39″
89. Firm “Plastmodern”
90. The joint agro-industrial firm “INBUDHAZ”
91. SPE “Fitohimfarm”
92. VIP JSC “Ukrzoovetprompostach” Research Branch of the production of A veterinary drugs
Vinnytsia region
93. State. company “Bershad Alcohol Plant”
94. Barsky linear production department of main gas pipelines UMG “Cherkasitransgaz”
DNEPROPETROVSK REGION
95. LLC “Himnaft”

96. “Plant” Pavlohradhimmash ”
DONETSK REGION
97. JSC “Snezhkovhimmash”
Zhytomyr region
98. JSC “Berdichev machine-building plant” Progress ”
99. JSC “Malyn Paper Mill”
100. The State Enterprise “Zhytomyr distillery” Chudnivsk Branch
Zaporizhia region
101. OP “Zaporizhzhya nuclear power plant”
102. JSC “Melitopol zd refrigeration engineering” Refma ”
103. Berdyansk Research naftomaslozavod NPO “MASMA”
Ivano-Frankivsk region
104. Nadvornyanskyy refinery
LUHANSK REGION
105. JSC “Luga-Color”
106. OJSC “Rubizhne Cardboard and Packaging Mill”
107. CJSC “Pivnichnodonetske industrial association” Nitrogen ”
108. Lisichanskiy refinery
109. LLC “Scientific and Design Institute of Chemical Technology” HIMTEHNOLOHIYA ”
LUTSK AREA
110. “Himrezerv-Volyn”
LVIV REGION
111. Research naftomaslozavod Lviv NGO “MASMA”
112. Rozdolska State Mining and Chemical Enterprise “Sulphur”
113. Borislavskoe ozokerytove Ore
114. Drogobych refinery
Odessa region
115. JSC “Lukoil-Odessa Refinery”
116. LLC “Production-commercial firm” Krioprom ”
Poltava region

117. JSC “Poltavhimmash”
118. Plant “Ukrbudmash”
119. JSC “transnational financial and industrial oil company” Ukrtatnafta ”
Rivne AREA
120. LLC “New Technologies Starch”
Sumy region
121. JSC “Sumy Machine Building Research and Production Association named. Arms
122. JSC “Sumy Promproekt”
123. JSC “Konotop factory” Motordetal ”
Kharkiv region
124. Scientific – Production Enterprise “Insolar”
125. LLC “Kharkiv plant” Polymercontainer ”
Kherson region
126. “Kherson Oil Refinery”
OJSC “Kherson Oil Refinery”
Cherkasy region
127. JSC “Cherkasy Khimvolokno”
Chernihiv region
128. JSC “Chernihiv enterprise” Khimvolokno ”
129. JSC “Himtekstylmash”
130. JSC “KFTP” Koryukovka factory of technical papers
131. PE “Monolith”
<! – Break ->